Nowości

Ducati Company C4: krótkie buty motocyklowe do turystyki, ale także idealne do codziennego użytku

2024-01-17


Nowe buty Ducati Company C4 są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a maksymalne bezpieczeństwo gwarantuje certyfikat CE. Zapewniają też wygodę i praktyczność w każdych warunkach dzięki membranie GORE-TEX. Buty z nowej kolekcji dostępne są u dealerów Ducati.

Ducati prezentuje nowe buty o nazwie Company C4, które zaprojektowane zostały przez Drudi Performance i wyprodukowane zostały we współpracy z firmą Held wyłącznie dla Ducati. Dedykowane są dla podróżników, ale także dla tych, którzy chcą używać ich do jazdy motocyklem każdego dnia. Buty te, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz przemyślanych rozwiązań zapewniają wyjątkowy komfort podczas chodzenia, a także podczas jazdy w każdych warunkach pogodowych. Gwarancją bezpieczeństwa jest certyfikat CE 2016/425.Company C4 to buty motocyklowe przeznaczone do użytku turystycznego i miejskiego – są wyjątkowo wygodne podczas długich podróży i podczas chodzenia, a wszystko dzięki cholewce z mikrofibry i zapięciu, które łączy łatwość zapinania z idealnym dopasowaniem w podbiciu. Membrana GORE-TEX jest wodoodporna i oddychająca, a dodatkowo gwarantuje wszechstronność zapewniając komfort użytkowania w najgorętsze dni i ochronę przed czynnikami atmosferycznymi przy niesprzyjającej pogodzie.

Gumowa podeszwa Vibram® jest antypoślizgowa i odporna na ścieranie. Zapewnia bezpieczeństwo i ochronę dzięki ochraniaczom na kostkach oraz wzmocnieniom na piętach i palcach.

Odblaskowe wstawki poprawiają widoczność motocyklisty i tym samym zwiększają jego bezpieczeństwo. Buty Company C4 to połączenie komfortu, praktyczności i bezpieczeństwa. Posiadając je możesz cieszyć się jazdą każdego dnia i czuć się pewnie w obliczu niespodziewanych zdarzeń.
Nowe buty Ducati Company C4 są już dostępne u dealerów Ducati. Zachęcamy też do sprawdzenia najnowszego katalogu odzieży:


ZOBACZ KATALOG#DucatiApparel #Ducati2024