Nowości

Gwarantowana zabawa z Hypermotardem 950 RVE w nowym malowaniu Graffiti Livery Evo

2023-05-31

 

Bezkompromisowa adrenalina – Hypermotard to motocykl sprawiający niesamowitą frajdę z jazdy. Aby jeszcze bardziej podkreślić charakter motocykla, wersja 950 RVE została wzbogacona o malowanie Graffiti Livery Evo. Nowa kolorystyka inspirowana jest sztuką uliczną.

Hypermotard 950 to motocykl zaprojektowany dla wszystkich entuzjastów, którzy chcą być bohaterami iście zwariowanych, pełnych adrenaliny przygód razem ze swoim motocyklem. Sportowy charakter połączony został z najlepszymi cechami jednośladów, które są absolutnymi generatorami frajdy. Hypermotard łączy zatem żywiołowe osiągi z wyrafinowaną elektroniką, która gwarantuje pełną kontrolę w każdej sytuacji.

Przyglądając się temu modelowi nie sposób nie zauważyć, że inspiracją do jego konstrukcji był świat supermoto. Agresywny wygląd zachęca do zasiadania za sterami, aby czerpać czystą przyjemność z jazdy, wspieraną przez technologię Ducati najnowszej generacji.

Na rok 2024 Hypermotard 950 RVE zmienia swój wygląd, a wszystko za sprawą nowej kolorystyki o nazwie Graffiti Livery Evo. Nowe malowanie wykorzystuje specjalny rodzaj naklejek w celu uzyskania wyrafinowanego projektu graficznego. Całość inspirowana jest wyjątkową i niepowtarzalną sztuką uliczną. Grafika obejmuje cały motocykl, tworząc w ten sposób efekt porównywalny z malowaniem aerografem. Logo RVE jest kolejnym szczegółem, który charakteryzuje najnowszą kolorystykę.


 

Hypermotard 950 pokazuje swoją lekkość i esencjonalność dzięki agresywnym kształtom oraz spójnym liniom. Odniesienie do świata supermoto można znaleźć również w wysokim podwójnym wydechu, prostym profilu siedziska i ekstremalnych proporcjach motocykla, które eksponują jego zwinność i adrenalinę. Oprócz wersji RVE w malowaniu Graffiti Livery Evo, rodzina Hypermotard składa się ze standardowej wersji 950, dostępnej w kolorze Ducati Red oraz wersji SP. Ostatnia z wymienionych jeszcze bardziej podkreśla sportowy charakter Hypermotarda dzięki zawieszeniu Öhlins o zwiększonym skoku, kutym kołom Marchesini i Ducati Quick Shift (DQS) Up and Down EVO w standardzie (system DQS znajduje się również na liście standardowego wyposażenia Hypermotarda 950 RVE).

Nowoczesna i wyrafinowana elektronika Hypermotarda 950 składa się z ABS Cornering Bosch EVO, zintegrowanego z funkcją Slide by Brake, która umożliwia kontrolowany powersliding podczas wchodzenia w zakręty oraz Ducati Wheelie Control (DWC) EVO. Wszystkie informacje pokazywane są na przejrzystym wyświetlaczu TFT o średnicy 4,3 cala. Kierowca może również w łatwy sposób dostosować swój styl jazdy i zaufać parametrom skrupulatnie ustawionym przez inżynierów Ducati w trzech trybach jazdy – Sport, Touring i Urban.

Rodzina Hypermotard napędzana jest dwucylindrowym silnikiem Ducati Testastretta 11° o pojemności 937 cm3, który osiąga moc 114 KM przy 9000 obr./min. Warto zaznaczyć, że aż 80% momentu obrotowego jest dostępne przy 3000 obr./min. Wszystkie wersje – Hypermotard 950, 950 SP i 950 RVE – oferowane są w wariantach o obniżonej mocy, idealnych dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2.Styl Hypermotarda 950 może być jeszcze bardziej indywidualny dzięki pakietom Style i Sport, a także licznym akcesoriom Ducati Performance. Wszystkie dodatki zostały zaprojektowane w celu zwiększenia estetyki i wszechstronności tego motocykla. W opcji Sport znajdziemy chociażby homologowany tłumik Termignoni czy osłonę zbiornika paliwa wykonaną z włókna węglowego. Kolekcja Style charakteryzuje się wyjątkowymi uchwytami dla pasażera czy dedykowanym tankbagiem. Z wszystkimi dostępnymi akcesoriami można zapoznać się w sekcji wyposażenie oraz w konfiguratorze.

Aby odzwierciedlić zawadiacką duszę Hypermotarda 950 stworzona została szeroka gama kombinezonów, kurtek i kasków. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją odzieży motocyklowej przygotowanej na rok 2023, która zawiera pełen przekrój strojów – od sportowych kombinezonów skórzanych dedykowanych do jazdy na torze wyścigowym, aż do swobodnej odzieży wysokiej jakości służącej do codziennego użytku. Kolekcja 2023 dostępna jest u dealerów Ducati.


#Ducati #Hypermotard950RVE