Nowości

Limitowany zestaw nakładek dla modelu Scrambler Icon oraz kolekcja odzieży we współpracy z Van Orton Design

2024-05-09


Limitowana edycja zestawu do personalizacji Ducati Scrambler Icon bazuje na specjalnej wersji stworzonej na potrzeby Scrambler Next-Gen Tour. Zestaw Van Orton dołącza do 9 innych wersji kolorystycznych dostępnych dla modelu Icon, a współpraca między Scrambler Ducati i Van Orton Design rozszerza się wraz z wprowadzeniem na rynek kapsułowej kolekcji odzieży.

Po ogromnym sukcesie europejskiej trasy Next-Gen Tour, zestaw wymiennych nakładek dla motocykla Ducati Scrambler Icon zaprojektowany przez Van Orton Design staje się teraz edycją limitowaną, dostępną tylko w 50 egzemplarzach.


 

Ta pierwsza ekskluzywna kolekcja wymiennych nakładek potwierdza znaczenie koncepcji personalizacji we wszechświecie Scrambler Ducati, w którym można cieszyć się przyjemnością z jazdy i wyrażania siebie. Ta ostatnia koncepcja szczególnie zainspirowała talent Van Orton Design, czyli włoskiego duetu należącego do najważniejszych przedstawicieli europejskiej sztuki cyfrowej, do stworzenia tego wyjątkowego i kolorowego zestawu nakładek, w którym ich artystyczna tożsamość łączy się z kreatywnością Scrambler Ducati.

Współpraca między Scrambler Ducati i Van Orton Design ewoluuje wraz z wprowadzeniem nowej kolekcji odzieży, charakteryzującej się współczesnym wzornictwem i wyrażaniem silnej osobowości. Niepowtarzalne ubrania unisex inspirowane są sztuką uliczną.Zestaw "Van Orton x Scrambler Ducati" można zamawiać u dealerów Ducati. Zostanie on dostarczony w specjalnym pudełku z dedykowaną grafiką, certyfikatem autentyczności i niespodziankami w stylu "Land of Joy", a w tym kilka kolekcjonerskich naklejek do wykorzystania przy każdej okazji lub w celu uczynienia motocykla jeszcze bardziej wyjątkowym. Kolekcja odzieży będzie wkrótce dostępna do kupienia zarówno w salonach Ducati.

Modele Scrambler z gamy Ducati to idealny wybór dla tych, którzy chcą wyrazić swoją osobowość poprzez motocykl o unikalnym i rozpoznawalnym designie. Jest dynamiczny i wyjątkowy poprzez swój wygląd, a jednocześnie bezpieczny i przyjazny w codziennym użytkowaniu.

Silnik Desmodue w nowej generacji Scrambler Ducati został zmodernizowany i jest teraz wyposażony w nowe ośmiopłytkowe, bardziej kompaktowe sprzęgło, które działa zdecydowanie płynniej. Nowy Ducati Scrambler został również odchudzony łącznie o 4 kg, dzięki czemu jest jeszcze łatwiejszy w prowadzeniu.Nowy Scrambler Ducati jest jeszcze przyjemniejszy i bezpieczniejszy dzięki wprowadzeniu systemu Ride by Wire. Rozwiązanie to sprawia, że reakcja silnika jest szybka, ale zarazem przewidywalna przy każdej prędkości i kącie otwarcia przepustnicy. Dodatkowo umożliwia zmianę osobowości motocykla za pomocą dwóch trybów jazdy. Standardowe wyposażenie uzupełnia system Cornering ABS, który jest niezbędny do jeszcze bezpieczniejszej jazdy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Twoim dealerem Ducati.

Potrzebujesz więcej informacji na temat nowego Scramblera Icon?

Dowiedz się więcej


#ScramblerDucati #NextGenFreedom