Wydarzenia

Formuła Ducati Riding Experience otwiera się na właścicieli motocykli wszystkich marek

2024-05-14


Formuła Ducati Riding Experience ewoluuje w sezonie 2024 i po raz pierwszy w Polsce otwiera się na właścicieli motocykli wszystkich marek. Jeśli chcesz lepiej poznać swoją maszynę, szkolić się w bezpiecznych warunkach pod okiem profesjonalnych instruktorów, a następnie przetestować modele Ducati z aktualnej gamy – ta oferta jest dla Ciebie!

Zespół Ducati Polska zaprasza wszystkich motocyklistów, którzy posiadają własny motocykl i prawo jazdy kategorii A na szkolenie DRE Road Academy, które odbędzie się w motoryzacyjnym centrum eventowo-szkoleniowym Driveland w Słabomierzu koło Mszczonowa.


DRE Road Academy: dzień otwarty
Cel: trening kontroli nad motocyklem
Termin: 26 maja 2024, godz. 8:30-18:00
Miejsce: Driveland, ul. Żyrardowska 2, 96-325 Słabomierz
Cena za osobę: 699 zł za całodniowe szkolenie i wyżywienie
Dodatkowe atrakcje: jazdy testowe wybranymi modelami Ducati


Nowoczesny obiekt Driveland, z przyczepnym asfaltem i wieloma ciekawymi sekwencjami zakrętów, zlokalizowany jest przy trasie S8, zaledwie 40 kilometrów od centrum Warszawy, co zapewnia doskonałą komunikację z każdego miejsca w Polsce.

Szkolenie poprowadzi zespół profesjonalnych instruktorów JC Group z Januszem Czają na czele. Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy i na poszczególnych sekcjach toru wykonywać będą ćwiczenia ustalone przez instruktorów, aby lepiej poznać swój motocykl, zrozumieć działanie poszczególnych systemów bezpieczeństwa i wyeliminować ewentualne błędy w pozycji jazdy. Po zakończeniu części szkoleniowej uczestnicy będą mieli możliwość testowania wybranych modeli Ducati.

W cenę 699 zł wliczone jest szkolenie z instruktorami na zamkniętym torze, z zabezpieczeniem medycznym, a także obiadem i napojami. Zapraszamy wszystkich właścicieli motocykli dowolnej marki, którzy gotowi są na całodniową zabawę, spotkanie z pasjonatami i wspólne zdobywanie cennego doświadczenia. Wjazd na tor wymaga w pełni sprawnego motocykla (nie ma znaczenia jego marka ani rok produkcji) oraz stroju motocyklowego zapewniającego bezpieczeństwo (jedno- lub dwuczęściowego kombinezonu skórzanego bądź tekstylnego z atestowanymi ochraniaczami, twardych butów chroniących kostkę, rękawic motocyklowych oraz kasku z homologacją).

 

ZAPISZ SIĘ


#Ducati #DucatiRidingExperience #DRE