Wydarzenia

Parady Ducatisti #WeRideAsOne 2023: relacja z wydarzeń w całej Polsce

2023-05-06


W sobotę 6 maja 2023 roku na całym świecie odbyły się parady Ducatisti #WeRideAsOne. Naszą pasję do Ducati pokazaliśmy licznie w ośmiu miastach Polski, nawet pomimo niesprzyjającej pogody.

Na całym świecie, a także w każdym z ośmiu polskich miast, gdzie zlokalizowane są salony Ducati, odbyły się wydarzenia z unikalnym programem dla Ducatisti. Niestety, złe warunki atmosferyczne tego dnia wystąpiły na wielu obszarach Polski, ale udało się nam nieco rozpogodzić ulice Warszawy, Wrocławia, Katowic i Łodzi. Ducatisti biorący udział w paradzie wyruszającej z Gdańska, którym towarzyszyła najlepsza pogoda, zakończyli przejazd na Autodromie Pomorze, gdzie mogli trenować na torze. W Toruniu i Krakowie, ze względu na niesprzyjającą aurę, odbyły się spotkania w salonach, podczas których można było między innymi obejrzeć transmisję zwycięskiego dla Alvaro Bautisty wyścigu WSBK w Barcelonie. Ducatisti z województwa zachodniopomorskiego odwiedzili nowy, autoryzowany serwis Ducati w Szczecinie, gdzie wkrótce otwarty będzie również nowy salon.

Dziękujemy wszystkim pasjonatom, którzy wzięli udział w wydarzeniach We Ride As One i razem z nami celebrowali miłość do Ducati. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się na całym świecie, jak zwykle w pierwszą sobotę maja. Do zobaczenia!


Ducati Warszawa

Pełna galeria zdjęć z parady w Warszawie tutaj.Ducati Gdańsk

 

Ducati Katowice


Ducati Wrocław


Ducati Łódź

 

Ducati Toruń


Ducati Kraków


Ducati Szczecin

 

Chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach? Czekamy na Ciebie! Sprawdź kalendarz wydarzeń, obserwuj Ducati Polska na Facebooku i Instagramie lub napisz do nas na kontakt@ducatipolska.pl.


#WeRideAsOne #WeAreDucati