Wydarzenia

Scrambler Next-Gen Tour 2023: odkryj nową generację Scramblerów

2023-03-22


Nowa generacja Scramblera rusza w podróż po Polsce! Już w kwietniu zapraszamy na serię otwartych wydarzeń ze statycznymi prezentacjami w wybranych stacjach dealerskich Ducati - w Krakowie, Łodzi, Toruniu i Gdańsku.

Zapraszamy, aby na żywo zobaczyć i przysiąść się do najnowszych modeli Scramblera: Icon, Full Throttle i Nightshift. Oprócz trzech motocykli zobaczyć będzie można akcesoria i odzież z najnowszej kolekcji Scrambler Ducati. 


✖️  Scrambler Next-Gen Dealer Tour 2023:Scrambler nowej generacji staje się nowocześniejszy, lżejszy i ma jeszcze bardziej zniewalającą osobowość. W świecie Scramblera debiutuje elektroniczne zarządzanie przepustnicą Ride by Wire, tryby jazdy Riding Mode i system Quick Shift. Scrambler Next-Gen daje jeszcze większe możliwości personalizacji: model Icon dostępny jest w aż dziewięciu kolorach dzięki wymiennym nakładkom. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do salonów na indywidualne prezentacje.Terminy i lokalizacje serii wydarzeń Scrambler Next-Gen Dealer Tour 2023 znajdują się w kalendarzu wydarzeń Ducati. Do zobaczenia w salonach!


#DucatiScrambler #NextGenFreedom #ScramblerNextGenTour2023