Wydarzenia

Zobacz najnowsze modele Ducati podczas targów w Warszawie i we Wrocławiu

2023-02-27


Nowe modele Ducati na rok modelowy 2023 poznaliśmy podczas siedmiu odcinków Ducati World Première 2023, a już niedługo będzie można zobaczyć je na żywo podczas Targów Motocyklowych w Warszawie i Wrocławiu. Razem z dealerami Ducati Liberty Motors zaprezentujemy motocykle, które przyjadą do Polski prosto z fabryki w Borgo Panigale: Diavel V4, Multistrada V4 Rally, Streetfighter V4 S, Monster SP, Scrambler Icon Next-Gen, a także DesertX w nowym malowaniu.

Premierowa prezentacja nowych modeli Ducati odbędzie się podczas targów Warsaw Motorcycle Show w dniach 10-12 marca 2023 roku na stoisku Ducati Liberty Motors Warszawa. W kolejnym tygodniu, w dniach 18-19 marca motocykle będzie można obejrzeć podczas kolejnego wydarzenia, na targach Wrocław Motorcycle Show, gdzie wystawiać się będzie dealer Ducati Liberty Motors Wrocław.
Zachęcamy do udziału w targach wszystkich pasjonatów motocykli, którzy chcą bliżej poznać nowości Ducati. Razem z dealerami Ducati Liberty Motors mamy dla Was również konkursy, w których do wygrania są bezpłatne wejściówki na tegoroczne edycje warszawskich i wrocławskich targów.

Do zobaczenia!