Nowości

Ducati i Supreme tworzą kolekcjonerską edycję Streetfightera V4 oraz kolekcję odzieży

2024-05-28


Nowa, kolekcjonerska edycja Streetfightera V4 S w specjalnym malowaniu dostępna jest w numerowanej serii. Wraz z motocyklem dostępna będzie kolekcja odzieży motocyklowej i lifestylowej, która zostanie wprowadzona na ograniczony okres. Aldo Drudi zaprojektował serię grafik i kolorów, które łączą styl undergroundowy ze światem wyścigów motocyklowych.

Ducati i Supreme to dwie marki zjednoczone stałym, niestrudzonym poszukiwaniem jakości, stylu i autentyczności, które łączą się w ekskluzywnej współpracy wspieranej przez Drudi Performance. Połączenie dynamizmu świata Ducati oraz uliczne linie Supreme stanowią motyw przewodni limitowanej kolekcji składającej się z modelu Streetfighter V4 S i kolekcji odzieży będącej połączeniem stylu i wyjątkowości.

Design kolekcji nawiązuje do kultowego biało-czerwonego logo Supreme. Ze stylu marki odzieżowej zaczerpnięto również ekskluzywne podejście do dystrybucji, które stało się ikoną marki: cała kolekcja, w tym motocykl, będzie dostępna w bardzo ograniczonej serii i przez ściśle określony czas.We współpracy z Supreme, Aldo Drudi stworzył malowanie pełne unikalnych i ekskluzywnych detali, w undergroundowym stylu, typowym dla nowojorskiej marki, które sprawiają, że Streetfighter Supreme jest wyjątkowym dziełem pop-artu. Przednie zaciski hamulcowe Brembo Stylema stają się elementem stylu, dzięki ekskluzywnemu czerwonemu kolorowi z białym logo, które odzwierciedla odcienie barw marki Supreme. Obręcze łączą logo Supreme z kolorowym znacznikiem – elementem stylistycznym, który charakteryzuje wszystkie najnowsze modele Ducati.

Posiadanie i jazda tym motocyklem staje się wyjątkowym doświadczeniem dzięki indywidualnemu numerowi egzemplarza na kierownicy i dedykowanej animacji na ekranie przy uruchamianiu zapłonu. Podobnie jak wszystkie najcenniejsze kolekcjonerskie Ducati, Streetfighter Supreme jest dostarczany w ekskluzywnej drewnianej skrzyni, wewnątrz której znajduje się zestaw akcesoriów w dedykowanym pudełku, który zawiera certyfikat autentyczności, pokrowiec na motocykl i wszystkie komponenty niezbędne do przekształcenia motocykla w konfigurację dwumiejscową.


Supreme współpracowało z Ducati i Aldo Drudi z Drudi Performance nad kolekcją odzieży, przeznaczoną dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać sportowe właściwości Streetfightera V4 Supreme. Składa się ona z kombinezonu wyścigowego Dainese, kurtki wyścigowej Dainese, kasku Arai RX-7 V EVO i skórzanych rękawic Spidi C1.

Sportowa kurtka skórzana to idealne połączenie ochrony i stylu. Wyprodukowana przez Dainese i certyfikowana zgodnie z najwyższymi standardami. Z kolei skórzany kombinezon to klasyczny jednoczęściowy kombinezon wyścigowy Ducati. Oba charakteryzują się ekskluzywnym projektem stworzony przez Supreme we współpracy z Aldo Drudi i wyprodukowane zostały przez Dainese w limitowanej edycji. Kask Arai RX-7 V EVO otrzymał specjalne malowanie zatwierdzone niepowtarzalnym znakiem Drudi Performance.Kolekcja lifestyle'owa składa się z kurtki dresowej, kurtki z kapturem, koszulki, spodni, dwóch T-shirtów i czapki, które zostaną wprowadzone do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem kanałów Supreme wraz z kaskiem i rękawicami.

Kombinezon wyścigowy oraz kurtka skórzana Dainese są dostępne wyłącznie w ramach programu Ducati SuMisura i dostępne będą jedynie dla klientów Streetfightera Supreme. Za pośrednictwem tego kanału będą mieli również możliwość zakupu kasku Arai RX-7 V EVO.


#Ducati #StreetffighterV4 #Supreme