Promocje dealera

Ostatnie egzemplarze z rocznika 2023 w mistrzowskich ofertach

2024-02-05

 

Z początkiem roku skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na zakup wymarzonego Ducati w korzystnej cenie. W salonach Ducati od ręki dostępne są wybrane motocykle z rocznika 2023.

Wszystkie pojazdy są fabrycznie nowe i standardowo objęte są czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów 4Ever Ducati. Chcesz poznać ofertę specjalną na wybrany model? Skontaktuj się z przedstawicielami autoryzowanych dealerów Ducati.


Wyposażony w 21-calowe koło przednie i 18-calowe tylne, nowy DesertX został zaprojektowany, aby sprostać każdej nawierzchni. Dowiedz się więcej o motocyklu, dla którego przygoda nie ma żadnych ograniczeń.Multistrada V4 jest wszechstronna i wygodna, a jednocześnie zapewnia niesamowite osiągi. Dowiedz się więcej o motocyklu, który dzięki swoim właściwościom króluje na wszystkich rodzajach dróg i bezdroży.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Multistrada V4 Rally jest równie łatwa i intuicyjna w prowadzeniu w miejskiej dżungli, jak i w wymagającym terenie. Dowiedz się więcej o idealnym towarzyszu podróży w każdych warunkach.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Multistrada V4 Pikes Peak została zaprojektowana dla tych, którzy kochają dreszczyk sportowych emocji. Dowiedz się więcej o zaawansowanym technologicznie motocyklu na wyprawy i na tor wyścigowy.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Monster to esencja Ducati w najlżejszej i najbardziej kompaktowej formie. Dowiedz się więcej o kultowym motocyklu, który na nowo definiuje koncepcję sportowego nakeda.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Monster SP dzięki wysokiej jakości komponentami jest jeszcze lżejszy i przyjemniejszy podczas dynamicznej jazdy. Dowiedz się więcej o ewolucji Monstera SP w unikalnym malowaniu.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Supersport 950 łączy sportowy charakter z zaawansowaną elektroniką i użytecznością na co dzień. Dowiedz się więcej o motocyklu, na którym każda przejażdżka będzie przygodą życia.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Hypermotard 950 to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą oddać się czystej przyjemności płynącej z przypływu adrenaliny podczas jazdy. Przeczytaj więcej o modelu, który przenosi zabawę na najwyższy poziom.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Diavel napędzany wyrafinowaną jednostką V4 Granturismo zdumiewa osiągami. Dowiedz się więcej o motocyklu, który łączy liniowość przy niskich obrotach z wysokim momentem obrotowym.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


XDiavel S oferuje design, technologię i osiągi, jakich oczekuje się od rasowego motocykla z Bolonii. Przeczytaj więcej o modelu, który w segmencie cruiserów ma swój własny i niepowtarzalny styl.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Streetfighter V4 króluje na szczycie segmentu z niezrównanym poziomem wyposażenia i oszałamiającymi osiągami. Przeczytaj więcej o hypernakedzie rodem z Borgo Panigale.

ZAPYTAJ O OFERTĘ 


Panigale V4 S opiera się na ciągłej wymianie informacji i technologii pomiędzy światem wyścigów i motocyklami produkowanymi seryjnie. Dowiedz się więcej o ewolucji prędkości Ducati.

ZAPYTAJ O OFERTĘ


Informujemy, że podane ceny mają wyłącznie charakter informacyjny, a dystrybutor zastrzega prawo do ich zmiany. Liczba egzemplarzy objętych specjalnymi cenami jest ograniczona, a mistrzowską ofertę można otrzymać we wszystkich stacjach dealerskich Ducati w Polsce. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów i nie łączy się z pozostałymi akcjami promocyjnymi. 


#Ducati2023